4kidsandhome

O nas

Pod nazwą FOR KIDS AND HOME kryje się mała rodzinna manufaktura, w której projektujemy i szyjemy akcesoria dla najmłodszych: począwszy od kolorowych poduszek, poprzez mięciutkie kocyki, komplety pościeli, ochraniacze na szczebelki, kolorowe kosze na zabawki, bawełniane girlandy, skończywszy na … Państwa wyobraźni i propozycjach. Lubimy szyć również dla starszych: „dorosłe” pościele i koce, dekoracyjne poduszki do salonu, czy sypialni.

W zakładce Sklep znajdziecie Państwo nasze realizacje: kocyki minky, kocyki z dresówki, pościele, poduszki home decor, ochraniacze oraz wiele innych. Prezentowane produkty uszyte są w konkretnym rozmiarze, ale oczywiście istnieje możliwość złożenia zamówienia na produkt w innym rozmiarze, nie tylko do małego łóżeczka. Możecie Państwo kupić komplet z naszych realizacji lub wybrać materiały z naszych zasobów i skomponować coś wyłącznie w swoim guście.

Zapraszamy do kontaktu. Możecie Państwo posłużyć się formularzem kontaktowym lub napisać do nas e-mail: zamówienia@4kidsandhome.com